13.kolo: 24.9.2016

NK Rozvíz Ivanovice na Hané - NK Jiskra Otrokovice 9 : 1 (18:7)

Ani na Hané se nedařilo....

Na pěkné antuce v útulném areálu v Rozvízu jsme chtěli odčinit domácí debakl s Valmezem, bohužel se nám to hrubě nepovedlo a přivezli jsme si domů prakticky stejný výsledek. Ani tady jsme však nebyli úplně out a při troše štěstí a lepší pohodě jsme mohli pomýšlet i na nějaký ten bodík a to přesto, že jsme přijeli oslabení jak o Williho, tak i o Michala.
Už první dvojka si nachala proklouznout bod mezi prsty, když po dvou vyrovnaných setech v tom třetím vedla už 6:2, pak však přišlo pár nepřesností a přestože Pavel Indra s Martinem Deutschem nejsou žádní extra buchaři, chytrou hrou bez chyb v útoku a výborným pohybem vzadu dokázali tento set urvat a nastolili vlastně obraz celého utkání.
Druhá dvojka - Laďa s Messim proti Gürtlerovi s P.Deutschem drželi krok snad jen do půlky prvního setu, pak v podstatě jen paběrkovali a hladce podlehli.
První trojka byla šancí dostat se zpět do zápasu, jak se nám již x-krát podařilo, bohužel tentokrát nám nebylo přáno. Urri se tím, co dělo na naší půlce kurtu dostal do pro něj netradiční letargie a poměrně nečekaně podlehla první domácí trojce až příliš hladce - nepřesností bylo opravdu mnoho ať už v útoku, na náhře či v obraně a to by položilo i větší hráče...
Druhá trojka předvedla zajímavější výkon a sahala po prvním bodu, bohužel s prvním setem v zádech přišel na devítkách setbol a v něm želbohu chyba na náhře - Laďa musel dát přes jen zadara, což soupeř náležitě ztrestal a třetí setík už nám čuchnout nedal...
Do vloženky domácí postavili k Petrovi Indrovi nováčka Honzu Svobodníka a ten zaplatil nováčkovskou daň se vším všudy, naši kluci si na této dvojce opravdu smlsli a uhráli bod naděje.
O ten další šel následně bojovat Urri v singlu a i tady jsme byli k bodu více než blízko - Jarri vyhrál první set a ve druhém vedl 6:3, P.Deutsch však zklidnil hru a dobře mířenýma placírkama + bojovností vzadu předvedl další parádní obrat dne a Jarriho nakonec přehrál.
Také v odvetách jsme jakoustakous šanci měli, zejména Laďova dvojka byla opět velmi blízko bodovému úspěchu, nakonec jsme si ale kalich hořkosti vypili až do dna a umožnili tak domácím získat první vítězství v této sezóně, které může v konečném důsledku znamenat, že nás v celkovém pořadí na konci sezóny můžou Hanáci předstihnout - obzvlášť pokud budeme v závěrečných zápasech předvádět takovou hru, jako tady v Rozvízu.